pondělí 5. ledna 2015

2015 začíná!!!

Ahoj,
 omlouvám se za dlouhou odmlku, ale se začátkem nového roku se polepším.

Dnešním článkem začneme další rok v řadě a já se s Vámi podělím o pár mých menších předsevzetí!


Tak jo, začneme u Diáře. Pokud si nevedu diář, jsem naprosto ztracená. Musím si zapisovat všechno, školu i mé soukromí, jsem totiž hlava děravá. Tenhle konkrétně je od Albi, ale pěkné diáře seženete např. i v Neoluxoru. Dražší, které vám ale zaručeně vydrží i pár let jsou poté od Filofax

Můj Tip?
Pohrajte si s barvičkama, nejen, že vás plánování bude lépe bavit, ale váš diář bude přehlednější. Pokud nejste takový perfekcionista jako já, postačí vám obyčejné zvýrazňovače.


Termohrnek je pro mě tento rok ovinkou. Nikdy sem neměla potřebu si do školy či sebou jen tak na cesty brát termohnek např. s čajem či kávou, ale zjistila jsem, že mi tuhle zimu opravdu chybí. Neříkám, že s ním stojím v MHD v ruce a popíjím si a čekám až mi hromadná doprava cukne a skončím politá na jedné hrmadě lidí, ale spíš jen, tak na zahřátí. Je také příjemné ve škole po celý den jen tak upíjet, zatímco je tekutina ještě vlažná. Já jsem pořídila od Starbucks, který má na výběr z mnoha druhů.

Můj Tip?
 Pokud nejste pijan ani čaje ani kafe, zkustě horkou čokoládu. Jenže klasická pytlíčková by se vám na každý den prodražila. Stejně vám zafunguje i franko. Nasypte si klasické granko do hrníčku a zlijte vařicí vodou. Mě to tak chutná, vím, že mi to tak vždy dělala prababička v dětství, takže vždy vzpomínám na časy u ní.


Nezbytností je pro mě i nějaká ta kosmetika. Rozhodla jsem se, že s novým rokem zapracuji na tom, abych se naučila s očními stíny a častěji si oči zvýrazňovala a naopak nezatěžovala obličej a ten nechávala třeba jen s lehkým pudrem či BB krémem. Pro začátek jsem si pořídila oční paletku od Makeup Revolution London, která nabízí velkou škálu paletek i s jinými odstíny. Ta má obsahuje spíše neutrální barvy. Pořídila jsem jí na Parfums.cz.Žádné komentáře:

Okomentovat