neděle 31. července 2016

Recenze: Petra Bocková - MindFuck Love


Petra Bocková
MindFuck Love
256 stran
Beta
Naučná literatura


Anotace:
V žádné jiné oblasti života se nám nedaří tak mrhat svým potenciálem jako v lásce. Blokujeme se tím, že si připouštíme omezující myšlenky, tedy MINDFUCK. Až příliš často se před ostatními shazujeme, vystavujeme se tlaku, nekomunikujeme a podléháme iluzím, i když tušíme, co by v danou chvíli bylo správné. Fenoménem MINDFUCKU se Petra Bocková na obecné rovině zabývala už v první stejnojmenné knize. Nyní čtenářům ukazuje, jak svobodně a naplno milovat.

--------------------------------------------------------

O této knize více/převážně hovořím ve video recenzi, takže se na ní určitě podívejte. Pro ty co nemohou na video kouknout. Nemohu mluvit o příběhu knihy či úplném obsahu, protože tato kniha je plná užitečných informací o „mindfuck“, že se to nedá shrnout do jednoho. Pokud Vás tento fenomén zajímá, knihu vřele doporučuju. Je psaná s láskou, plná nespočtu informací a vlastních zkušeností. Dozvíte se, co jste jistě nevěděli a jak se vlastně „mindfuck“ rozdělují. Na druhou stranu pokud hledáte doopravdy pomoc při řešení problémů s „mindfuck“, tak Vám tato kniha přímé řešení nenabízí.
I tak knihu hodnotím kladně, protože si myslím, že je to velice kvalitní četba, která jistě uspokojí všechny, kteří se rozhodnou knihu otevřít.
Na detail knihy se můžete podívat zde.V neposlední řadě chci poděkovat KNIHCENTRUM.CZ za poskytnutí recenzního výtisku.Žádné komentáře:

Okomentovat